Menu Sluiten

Lunchconcert – Johan Smit

Lunchconcert – Johan Smit

Lunchconcert – Johan Smit

390 390 mensen hebben dit evenement bekeken.

Laat je drie kwartier je onderdompelen met orgelklanken van het hoofdorgel door aanstormend orgeltalent in de Martinikerk van Groningen. Elena Fabris zou het derde concert spelen, maar is helaas vanwege een blessure niet in staat om te spelen. Johan Smit was zo geweldig om voor haar in te springen en komt met een prachtig programma.

€ 2,- entree

Johan studeerde orgel, kerkmuziek en schoolmuziek in Groningen en Utrecht en studeert op dit moment Theorie der Muziek in Den Haag. Hij is docent muziektheoretische vakken aan het conservatorium in Groningen. Samen met zijn vrouw Rianne is Johan actief als kerkmusicus van de Sint Vitusparochie in Leeuwarden, waar hij de orgels in de Bonifatiuskerk en Dominicuskerk bespeelt. Als organist is hij daarnaast verbonden aan de wijkgemeente Martinikerk in Groningen.

 

Aanvullende details

Aanvullende informatie

Sedert tal van jaren worden op de vrijdagmiddagen in de zomer lunchconcerten gegeven op het hoofdorgel van de Martinikerk door studenten van het Prins Claus Conservatorium. De inloopconcerten bieden de gelegenheid één van de fraaiste en meest bijzondere orgels van Europa te beluisteren.

 

Datum en tijd

11-07-2025 @ 12:45

Delen met vrienden